KUP KALENDARZ
piątek, 21 grudnia 2012 12:30

Gorąco zachęcamy do kupna kalendarza ze zwierzętami z naszego schroniska. Kalendarz będzie  do nabycia razem z Kurierem Lubelskim już 27 grudnia. Część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczona na potrzeby zwierząt ze schroniska.

 
Wesołych Świąt
poniedziałek, 17 grudnia 2012 12:01

Szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku życzy administracja i pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.


 
Zoomikołajki w schronisku - 7 grudnia
środa, 05 grudnia 2012 09:48

Tegoroczne Mikołajki obfitowały w prezenty, wspaniałych gości i oczywiście w śnieg, który otulił schronisko niczym kołderka. Zima jest jednak bardzo ciężkim okresem dla wszystkich bezdomnych zwierzaków, dlatego tak ważne jest, abyśmy o nich pamiętali i pomagali im przetrwać "mroźne" miesiące. O naszych zwierzakach pamiętały dzieci ze Szkół Podstawowych nr 43 i 48 w Lublinie, które zrezygnowały z własnych prezentów,  aby obdarować naszych czworonożnych podopiecznych. Dziękujemy za tak wspaniały gest. Nie zabrakło także śpiewu. Dariusz Tokarzewski z zespołu VOX, który jest prawdziwym przyjacielem schroniska i wielkim miłośnikiem zwierząt, wraz z dziećmi śpiewał kolendy, wprowadzając na w klimat zblizających się świąt. Z całego serca dziękujemy za wsparcie i bezinteresowność.

Więcej zdjęć na fotoblogu

 
Lekcje w schronisku
środa, 28 listopada 2012 11:26

Na lekcjach przyrody w schronisku mieliśmy ostatnio przyjemność gościć uczniów z III LO w Lublinie. Licealiści przyjechali do nas 14 listopada i uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez zoologa Dariusza Ornala i terrarystę Bartka Gorzkowskiego. Poniżej można obejrzec zdjęcia z tej wizyty.

 
Wizyta w szkole
wtorek, 30 października 2012 13:21

23 października schronisko miało przyjemność gościć w szkole podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie. Nasz zoopsycholog Dariusz Ornal opowiadał o psach i kotach i o tym na jakie cierpienia narażają je ludzie, którzy je porzucają. Bartek Gorzkowski zaś opowiadał o zwierzętach egzotycznych, które niestety równiez padaja ofiara ludzkiej nieodpowiedzialności. Bardzo dziękujemy za gościnę i zapraszamy do oglądania zdjęć z tej wizyty.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 64 z 81

Dziś jest u nas...


193 psów
101 kotów
65 zwierząt egzotycznych