Newsy


"Witaj Bułat" koncert z okazji Św. Dnia Zwierząt

Dnia 6 października odbył się koncert Duetu Małgorzaty Masalskiej i Romana Ziemlańskiego z okazji Światowego Dnia Zwierząt w Trybunale Koronnym
Usłyszeliśmy recital balladowo-gitarowy poświęcony Bułatowi Okudżawie.
Było to rozpoczęcie kolejnego roku akcji edukacyjnej“Mądra Adopcja”
Po koncercie wszyscy wzieli udział w aukcji i loterii na cele edukacyjne i zestaw pierwszej pomocy dla zwierząt po wypadkach.

 

Więcej…
 
Spotkajmy się - dzień otwarty 26.09.2010

 

 

Więcej…
 
Odwiedziny Koła Przyjaciół ze SP nr 28

Już od początku września Szkolne Koło Przyjaciół Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy Szkole Podstawowej nr 28 w Lublinie rozpoczęło kolejny rok swej działalności. Z nowym logo, plakietkami koła i planem pracy o tym jak najlepiej pomóc zwierzakom.
W dniu 24 września grupa dziewczynek wraz z opiekunką odwiedziły nasze schronisko. Dyrektor schroniska otrzymała honorową plakietkę, program zajęć koła, a zwierzaki prezenty w postaci karmy. Dzieci odwiedziły koci boks, którym opiekują się od zeszłego roku, były u psiaków, które za wszelką cenę chciały się do nich przytulać oraz egzotarium z egzotycznymi zwierzątkami.
To było bardzo miłe spotkanie; a dzieci z koła obiecały, że będą w stałym kontakcie ze schroniskiem i oferowały stałą pomoc dla naszych bezdomnych zwierząt. Dziękujemy i trzymamy kciuki za Waszą wspaniałą aktywność.

Więcej…
 
Wystawa na Placu Litewskim

W centrum Lublina na Placu Litewskim 15 września pojawiła się wystawa fotografii prezentująca zwierzęta z lubelskiego schroniska. Głównymi celami wystawy jest zwrócenie uwagi Lublinian na zwierzęta przebywające w schronisku, a także zaproszenie na dzień otwarty, który odbędzie się 26 września pod hasłem: "Spotkajmy się". Fotografie na wystawie przedstawiają koty, psy i zwierzęta egzotyczne przebywające w schronisku. Wystawę zorganizował nasz pracownik Marcin Gileta, a autorami zdjęć są: Jacek Babicz związany z Kurierem Lubelskim oraz kierujący egzotarium w schronisku Bartek Gorzkowski.

 

Więcej…
 
Posiłek dla schroniska - akcja

Do każdego promocyjnego produktu Pedigree i Whiskas dołączana jest karta z posiłkiem dla wybranego schroniska.

Zapraszamy do pomocy naszym bezdomnym lubelskim zwierzakom.

Aby przekazać posiłek należy wejść na stronę http://www.posilekdlaschroniska.pl/#/strona-glowna, wybrać Lublin i wpisać kod z karty.

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 65 z 67

Dziś jest u nas...


232 psy
72 koty
42 zwierzęta egzotyczne