Znalazły dom -koty
OJKA

Kocica, 3 lata, wysterylizowana, czarno biala.
Ojka to 3-letnia bardzo sympatyczna kociczka. Jest już wysterylizowana. Do schroniska trafiła w dość nieprzyjemnych okolicznościach, gdyz jako ciężarna kocica była potrącona przez samochód...Kociaków nie udało się uratować...Na szczęscie dzięki szybkiej reakcji Ojka miała wieksze szanse. Rokowania były jednak ostrozne. Przez pierwsze dwa tygodnie nie była w stanie się podnieść. Po tym czasie zaczęła robić postępy. Dzisiaj jest w stanie samodzielnie usiąść i się przemieszczać. Robi to jednak nieporadnie, chwiejnym krokiem, gdyz ma zaburzenia koordynacji ruchów. Z czasem ma szansę na powrót do zdrowia. Nie ma pewności jednak czy będzie poruszać się całkowicie normalnie. Kociczka jest wielkim pieszczochem i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem.
Obecnie przebywa w schroniskowym gabinecie. Wszelkie dokładniejsze informacje udziela biuro i lekarze weterynarii w schronisku.

dodano 24.10.2013

OJKA
(przebywa w Domu Tymczasowym)
Kotka, wysterylizowana, ok 3 lata.
Ojka trafiła do schroniska w ciężkim stanie po wypadku. Przez pewien czas kotka nawet nie była w stanie wstać. Przez długi okres miała problemy z poruszaniem sie i koordynacją ruchów. Jej leczenie i rehabilitacja troche trwało, ale opłaciło się
Dzięki odpowiedniej opiece i rehabilitacji kotka sobie świetnie radzi. Bez problemów się porusza, a nawet biega. Bez problemu wskakuje na łóżko. Niektóre ruchy nadal ma nieporadne, czasem jeszcze ją "zwieje" na bok, ale nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu. Przemiła i sympatyczna. Straszny pieszczoch. Uwielbia być glaskana i przytulana. Lubi się bawić. Nie sprawia problemów - nic nie niszczy, nie zrzuca. Gdy zostaje sama to śpi na swoim legowisku.
Początkowo bardzo nieśmiała, potrzebuje kilku dni na aklimatyzacje w nowym miejscu. Przywiązuje sie do opiekuna, bardzo towarzyska.
Osoby zainteresowane adopcja prosze o kontakt przez prywatną wiadomosć na fb schroniska.

Dziś jest u nas...


139 psów
129 kotów
89 zwierząt egzotycznych