Psy w schronisku
BOLEK

Bolek to ok. 7 letni średniej wielkości psiak o czarnej maści. Trafił do nas w marcu 2023 roku, więc nadal się z nim poznajemy.
Wśród jego cech charakterystycznych najbardziej rzuca się w oczy jego energiczność. To ten typ psiaka, któremu spacerów zawsze mało. Nawet po długim spacerze, gdy jest z powrotem w boksie, wstaje na dwie łapy, opiera się o kraty i prosi o więcej.
Z charakteru jest sympatyczny i chętny do zabawy. Natomiast na spacerach jest tak bardzo zaaferowany tym, że jest na zewnątrz, że nie zwraca zbytnio uwagi na opiekuna. Wynika to też z faktu, że jest u nas od niedawna i nie miał szansy rozwinąć dużego zaufania do konkretnej osoby. Nie zmienia to faktu, że jest pozytywnie nastawiony nawet do nieznajomych osób. Na początku ciągnie, co wynika z pokładów energii, jakie w nim się kumulują, ale codzienne spacery z opiekunem mogłyby zniwelować ten problem. Byłby zdecydowanie genialnym towarzyszem dla osób aktywnych.
Na widok innych psów Bolek zawsze reaguje ekscytacją. Na te chwilę, nie wiemy jednak, jak Bolek reaguje w bliższym kontakcie z innymi czworonogami.
Dla Bolka szukamy opiekuna, który zapewni mu solidną dawkę ruchu każdego dnia. Jest to zdecydowanie pies, który będzie przeszczęśliwy, jeśli będzie miał się z kim bawić.


Dziś jest u nas...


129 psów
77 kotów
79 zwierząt egzotycznych