Znalazły dom -psy
PANAMA

Akira (imię schroniskowe - Panama)

W skrócie :

Wiek - około 3 miesiące.
Płeć - suczka.
Sterylizacja - obowiązkowo za parę miesięcy.
Charakter - aktywna.
Szkolenie - podatna.
Stosunek do innych psów - przyjazna.
Stosunek do kotów - jeszcze nie sprawdzony.
Miejsce przebywania - dom tymczasowy.Dla Akiry poszukuję opiekunów stałych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, a psa traktują jak przyjaciela i zabierają ze sobą gdzie tylko mogą:) Nie chce aby suczka trafiła do domu w którym będzie dodatkiem 
‘ bo jakiś musi biegać po podwórku’ . Jeśli ma trafić do bloku to tylko do bardzo aktywnych ludzi, którzy będą mieli dla niej odpowiednio dużo czasu. Jeśli dom z ogrodem to tylko wtedy jeśli podwórko nie będzie jedynym miejscem bytowania psa. Pies powinien spać w domu a po podwórku biegać kiedy chce. I nawet jeśli podwórko jest super duże to nie oznacza, że nie trzeba wychodzić z psem na spacery. Psy chcą poznawać nowe zapachy, biegać po innym terenie niż zazwyczaj.

Akira jest ślicznym psem, ale proszę nie kierować się tylko wyglądem i nie podejmować impulsywnie decyzji. Proszę przemyśleć czy dadzą sobie państwo radę kiedy dorośnie, kiedy zacznie sprawiać problemy, czy stać państwa na weterynarza i niekiedy drogie leki, odrobaczanie, zabezpieczenie przed kleszczami i szczepienia. Także liczyć się z tym, że jet to szczeniak który może zjeść nowe buty czy meble.

Akira ma około 3 miesiące. Trzeba ją intensywnie uczyć dobrych zachowań. Wyrośnie ona na dużego psa a wtedy tak zabawne rzeczy, które robi teraz będą minimum uciążliwe.


Szukam domu w Lublinie lub okolicach. Warunkiem adopcji jest kontakt ze mną mailowy lub telefoniczny. Spacer zapoznawczy który odbędzie się w miejscu zamieszkania suczki ( Czuby, Lublin) 
Po spacerze nowi potencjalni opiekunowie mają czas do namysłu przez kilka dni i ewentualne kupienie wyprawki. Jeśli jesteście odpowiednimi przyszłymi przyjaciółmi Akiry odbędzie się wizyta przedadopcyjna i jeśli jest wszystko w porządku podpisanie umowy adopcyjnej. 
Będzie również po jakimś czasie przeprowadzona wizyta poadopcyjna . 

Adopcja Akiry odbywa się przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Schroniskowe imię – Panama
Warunkiem koniecznym adopcji suczki jest podpisanie umowy adopcyjnej i sterylizacja w schronisku bezpłatnie za parę miesięcy.

w SPRAWIE SUCZKI PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SCHRONISKIEM TELEFONICZNIE PONIEWAŻ OBECNIE PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM

WIĘCEJ INFORMACJI KLIKNIJ TUTAJ

Dziś jest u nas...


133 psów
68 kotów
78 zwierząt egzotycznych