Znalazły dom -psy
ZGREDEK

Zgredek jest niesamowicie energicznym psem. Widoczne jest u niego zniekształcenie czaszki, które powstało przed tym gdy zjawił się w schronisku więc nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy deformacja od szczeniaka, czy nieludzkie potraktowanie go przez byłego właściciela.
Pies jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Podczas pracy nie reagował agresją w żadnej sytuacji, nawet, gdy potrzebna była mocna korekta jego zachowania, a korekta taka potrzebna jest tylko i wyłącznie podczas kontaktu z innymi zwierzętami. Cały czas pracujemy nad tolerancją Zgredka wobec innych psów. 
Piesek za to bardzo lubi zabawę i podczas zabawy nie jest dla niego ważne ile psów jest w jego otoczeniu. Jest to świetna informacja, ponieważ już Zgredek troszeczkę otworzył się na inne zwierzęta. Praca z nim poprzez zabawę przynosi świetne efekty i tak należało by ją kontynuować. Tym bardziej, że psiak jest mocno aktywny w boksie jak i poza nim. Przyszły właściciel może być pewny, że zyska wiernego przyjaciela jeśli zapewni mu dużą dawkę ruchu i poświeci czas na zabawę. Największą tragedią jaką można mu zrobić, to uczepić na łańcuch i pozostawić samemu sobie.
Adopcja Zgredka tylko po uprzedniej konsultacji z wolontariuszami zajmującymi się jego socjalizacją.

Dziś jest u nas...


216 psów
85 kotów
65 zwierząt egzotycznych