Newsy


"Walczymy o Zwierzęta"-działo się!

Kolejny Dzień Otwarty za nami!

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania- w ten zdecydowanie chłodny, październikowy dzień, nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania z Państwa strony. Dziękujemy za tak liczne przybycie! Zdecydowanie warto było odwiedzić nas tego dnia, chociażby z uwagi na naszych podopiecznych, którzy u boku wolontariuszy witali wszystkich gości. Wydarzenie swoją obecnością i zaangażowaniem wsparli również Daniel Iwanek Trzykrotny Mistrz Świata w Karate, załoga Ochotniczej Służby Ratowniczej Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej roztańczona ekipa Studia Tańca UDS, a także zoopsycholog Dariusz Ornal oraz Bartek Gorzkowski. Gościem specjalnym był Prezydent Miasta Krzysztof Żuk, który również wspiera działania na rzecz bezdomnych zwierząt.

Specjalne podziękowania kierujemy gronu pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie oraz uczniom, za wspaniałą akcję charytatywną na rzecz schroniska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom. Jesteśmy pełni pozytywnej energii oraz nadziei na lepsze jutro dla naszych podopiecznych. Za dobrą wróżbę bierzemy tego dnia adopcję suczki imieniem Nirvana. Światowy Dzień Zwierząt co prawda za nami, ale  październik, to miesiąc Dobroci dla Zwierząt, dlatego na na Dniu Otwartym nie poprzestajemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na akcjach: "Zerwijmy łańcuchy", "Zwierzolublin" oraz Festiwalu Fantastyki Falkon. Szczegóły już wkrótce.

Do zobaczenia!

 
Ogólnopolska Akcja pt "Zerwijmy Łańcuchy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w happeningu i spotkania z naszymi podopiecznymi!

 

 
Ogólnopolska Akcja pt "Zerwijmy Łańcuchy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w happeningu i spotkania z naszymi podopiecznymi!

 

 
Walczymy o zwierzęta! - Fotorelacja

 

Więcej zdjęć na Fotoblogu

 

Zapraszamy do relacji

 


 
Walczymy o zwierzęta!-Dzień Otwarty Schroniska

Serdecznie zapraszamy 4 października w godzinach 12:00-15:00 na kolejny Dzień Otwarty. Okazją do spotkania jest Światowy Dzień Zwierząt, który z uwagi na naszych podopiecznych traktujemy ze szczególną atencją. Jeżeli szukają Państwo przyjaciela na dobre i na złe, to warto tego dnia odwiedzić naszą placówkę. Oprócz informacji o adopcji, przekażemy Państwu wiedzę na temat pielęgnacji, profilaktyki a także wolontariatu.

Miło nam poinformować, że o godz. 14 nasze schronisko odwiedzi Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin.

Zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 72

Dziś jest u nas...


215 psów
89 kotów
63 zwierząt egzotycznych