Newsy


NIGHTSKATING Lublin IV 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na łyżworolkach do wspólnego przejazdu ulicami Lublina. Temat wydarzenia organizatorzy dedykują naszym podopiecznym.

Start: 21 lipca o godzinie 18:00 Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana

 
Cyrk Podwórkowy Carnavalu Sztukmistrzów 2018

 

23 lipca o godzinie 17:00 nasze Schronisko odwiedzą artyści Cyrku Podwórkowego Carnavalu Sztukmistrzów 2018. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Będą Państwo mieli okazję zobaczyć rzeczy zwykłe i niezwykłe oraz spotkać naszych podopiecznych.

Cyrk Podwórkowy to projekt Carnavalu Sztukmistrzów, który zyskał ogromną sympatię mieszkańców miasta. Pojawi się w Lublinie już po raz czwarty i jak zwykle będzie zapowiedzią i przedsmakiem oferty Carnavalowej.

Pomysł nawiązuje do niewielkich wędrownych trup cyrkowych podróżujących od miasta do miasta, od dzielnicy do dzielnicy i od podwórka do podwórka. Grupy takich cyrkowców-wagabundów prezentowały krótkie programy cyrkowe okraszone muzyką i zaspokajały kulturalne potrzeby mieszkańców kamienic i biedniejszych dzielnic. Na programy składały się zazwyczaj elementy akrobatyki, ekwilibrystyki, pokazu siły, iluzji czy żonglerki. Wsparte często niewybrednym żartem lub piosenką, skłaniały mieszkańców do jałmużny na rzecz artystów.

Cyrk Podwórkowy Carnavalu Sztukmistrzów 2018 to ciekawy skład polskich artystów posiadających bogate doświadczenie uliczne. Nowością tej edycji będzie natomiast udział gości zagranicznych. Rolę wodzireja obejmie jak zwykle słynny i nieprzewidywalny Pan Ząbek, zwany w niektórych kręgach „gwoździem programu”. Towarzyszyć mu będą: Marcin Ex Styczyński – specjalista od spektakularnej sztuki plucia ogniem i szalona Pina Polar, za sprawą której po dwóch latach do składu Cyrku Podwórkowego powróci kobiecy pierwiastek. Swoje magiczne sztuczki rodem z Las Vegas zaprezentuje filipińczyk Magic Mark, a popisy żonglerskie i akrobatyczne zaserwuje Sven from Sweden.

Zapraszamy!

 
Nasze egzotarium

Lubelskie egzotarium istnieje od 10 lat (wideo)

 
Akcja czipowania w sklepie Leopardus w Felicity

Sklep Leopardus w Felicity na al. Witosa prowadzi dziś - 7 lipca 2018 r. w godz. 11 - 15 akcję darmowego czipowania psów. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej okazji. Wspieramy tę akcję i będziemy z naszymi zwierzakami na miejscu.

 
Czerwcowe lekcje w Schronisku

Pomimo końca roku szkolnego, w czerwcu nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania zajęciami edukacyjnymi. Odwiedziło nas 203 uczniów z lubelskich i podlubelskich szkół. Pomimo wakacji, nie zawieszamy działalności edukacyjnej i serdecznie zapraszamy do współpracy.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 70

Dziś jest u nas...


228 psów
101 kotów
64 zwierząt egzotycznych