Światowy Dzień Zwierząt- Dzień Otwarty Schroniska
sobota, 30 września 2023 23:10

Zbliża się Światowy Dzień Zwierząt.
Święto, które przypada 4 października ustanowiono na konwencji ekologicznej we Florencji. Jest również dzień kiedy wspominamy Św. Franciszka z Asyżu- patrona zwierząt, ekologów i ekologii, który głosił ideę braterstwa wszystkich stworzeń.
Mamy wrzesień, ale mamy również czas, aby zastanowić się nad naszą postawą wobec środowiska. Pochylić się nad losem zwierząt bezdomnych, lepszemu traktowaniu tych pracujących, gospodarskich, oraz zmniejszyć szkodliwy wpływ na warunki bytowe dzikich.
Wszystkie tematy będziemy poruszać na zbliżającym się Dniu Otwartym, na który serdecznie zapraszamy. Wydarzenie odbędzie się 4 października na terenie naszej placówki. Startujemy od godziny 10:00
Gościem specjalnym wydarzenia, będzie Rafał Tudruj. Gitarzysta, kompozytor, założyciel polskiego coverovego zespołu Pozytyvni oraz Queen Band z powodzeniem występującego od 2008 r na scenach w Polsce i Europie. Od 20 lat pasjonat i fan gitar Brian Maya.Od 2018 r pod skrzydłami firmy Brian May Guitars reklamujący ich markę w Polsce jak i na świecie. Nagrywający własne gitarowe kompozycje które można usłyszeć zarówno na koncertach jak i na YouTube.

 

Dziś jest u nas...


130 psów
96 kotów
83 zwierząt egzotycznych