"Walczymy o Zwierzęta"-działo się!
piątek, 05 października 2018 13:46

Kolejny Dzień Otwarty za nami!

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania- w ten zdecydowanie chłodny, październikowy dzień, nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania z Państwa strony. Dziękujemy za tak liczne przybycie! Zdecydowanie warto było odwiedzić nas tego dnia, chociażby z uwagi na naszych podopiecznych, którzy u boku wolontariuszy witali wszystkich gości. Wydarzenie swoją obecnością i zaangażowaniem wsparli również Daniel Iwanek Trzykrotny Mistrz Świata w Karate, załoga Ochotniczej Służby Ratowniczej Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej roztańczona ekipa Studia Tańca UDS, a także zoopsycholog Dariusz Ornal oraz Bartek Gorzkowski. Gościem specjalnym był Prezydent Miasta Krzysztof Żuk, który również wspiera działania na rzecz bezdomnych zwierząt.

Specjalne podziękowania kierujemy gronu pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie oraz uczniom, za wspaniałą akcję charytatywną na rzecz schroniska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom. Jesteśmy pełni pozytywnej energii oraz nadziei na lepsze jutro dla naszych podopiecznych. Za dobrą wróżbę bierzemy tego dnia adopcję suczki imieniem Nirvana. Światowy Dzień Zwierząt co prawda za nami, ale  październik, to miesiąc Dobroci dla Zwierząt, dlatego na na Dniu Otwartym nie poprzestajemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na akcjach: "Zerwijmy łańcuchy", "Zwierzolublin" oraz Festiwalu Fantastyki Falkon. Szczegóły już wkrótce.

Do zobaczenia!

 

Dziś jest u nas...


224 psów
44 koty
61 zwierząt egzotycznych