Newsy


Październikowe lekcje w Schronisku

W październiku mieliśmy przyjemność gościć, na schroniskowych lekcjach 260 osób z kilku ośrodków: Szkoły Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich, ZSOW w Lublinie, Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Zofiówce, SOSW im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim, Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Alberta Einsteina w Lublinie . Dziękujemy za wizytę i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w lekcjach organizowanych przez lubelskie schronisko. Szczegóły i zapisy pod nr telefonu: 81 466 26 42.

 
Rewia Zwierzaki z zagrody

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie "Rewia Zwierzaki z zagrody", które odbędzie się w dniach 17-18 listopada na terenie Targów Lublin.

Szczegóły - kliknij na plakat.

Do zobaczenia!

 
Festiwalu Fantastyki Falkon - fotorelacja

 

 

 
Falkon-będziemy tam, bądźcie i Wy!

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów, na kolejną odsłonę Festiwalu Fantastyki Falkon. Oprócz szeregu atrakcji, czekać na Państwa będą nasi podopieczni.

Zapraszamy!

 
Lekcje w schronisku - wrzesień 2018r.

We wrześniu mieliśmy przyjemność gościć na schroniskowych lekcjach 62 osoby z dwóch ośrodków: Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego SDS "Serce" i Szkoła Podstawowa w Piotrkowie. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w lekcjach organizowanych przez lubelskie schronisko. Szczegóły i zapisy pod nr telefonu: 81 466 26 42.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 68

Dziś jest u nas...


234 psy
84 koty
40 zwierząt egzotycznych