Znalazły dom - psy
POWÓDŹ

Powódź trafił do schroniska 23 maja 2010 roku. Okoliczności które spowodowały, że znalazł się u nas były przykre. Pies został zabrany z powodzi, mającej miejsce w gminie Wilków. Razem z nim trafiła gromadka innych psów. Część psiaków została odebrana przez właścicieli, inne adoptowane, tylko Powódź dalej czeka na ciepłych, kochających ludzi. Ma około 8 lat. Mimo tego że większość swojego życia spędził w schroniskowym boksie jest psem bardzo radosnym! Uwielbia być w centrum zainteresowania. Na spacerach jest wesoły i energiczny, z chodzeniem na smyczy radzi sobie całkiem ładnie. Jest jedna rzecz do której ma ogromną słabość – jedzenie. Jest strasznym łakomczuchem, co widać od razu. W nowym domu przyda mu się wprowadzić dietę, by zrzucił parę nadprogramowych kilogramów. Powódź ma bardzo miękką i szybko rosnącą sierść. Wymaga 2-3 razy w roku strzyżenia, by nadal wyglądać jak pies, a nie jak owca Emotikon wink Strzyżenie, kąpanie i suszenie znosi całkiem dzielnie. Bardzo dobrze dogaduje się ze swoimi współlokatorami z boksu, w stosunku do innych psów również nie wykazuje agresji, czasami jedynie szczeknie. 
Naszego bohatera można było poznać na Wystawie Zwierząt w Galerii Olimp 17 stycznia 2015r. Ostrzyżony, wykąpany, miękki i pachnący szukał swojego opiekuna. Jak się prezentował widać na zdjęciach Emotikon smile
Powódź czeka na kochający dom, oraz na ludzi którym będzie mógł się odwdzięczyć za adopcję swoją miłością. Z pewnością wprowadzi on do swojego nowego domu wiele optymizmu i radości.

POWÓDŹ, boks 33
Pies, średni, ur. ok 2007r.

Dziś jest u nas...


205 psów
107 kotów
63 zwierzęta egzotyczne