Newsy


Just Gym-More than a Gym!

Serdecznie dziękujemy całej załodze nowo otwartej siłowni Just Gym, za chęć pomocy podopiecznym naszego Schroniska. Pełna pozytywnej energii ekipa, która codziennie pomaga mieszkańcom Lublina dbać o zdrowie i formę, postanowiła promować zasady Mądrej Adopcji, oraz zorganizować zbiórkę darów z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt. Akcja rusza 4 października. Zapraszamy wszystkich fanów zdrowego stylu życia oraz sportu, do klubu, który się mieści przy ul. Turystycznej 2A. Czekać na Państwa będą profesjonalni trenerzy, rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń oraz bogata oferta zajęć fitness. Prócz pozostawienia w Just Gym zbędnych kilogramów, możecie pozostawić kocyk/karmę, która dla mieszkańców schroniska będzie ogromnym prezentem. W ubiegły poniedziałek mieliśmy okazję być gośćmi Just Gym i zdecydowanie polecamy to miejsce.

Dziękujemy!

 
Sierpniowe lekcje w schronisku

W sierpniu 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć na lekcjach organizowanych przez schronisko 65 uczniów z różnych szkół naszego województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem schroniska w celu umówienia się na organizowane przez nas zajęcia.

 
Wizyta w Filemonie

Dzisiaj byliśmy gośćmi Filemona- nie kota z bajki, a gabinetu weterynaryjnego przy ulicy Fulmana. Sympatyczna i profesjonalna załoga Filemona, która codziennie walczy o zdrowie Państwa zwierzaków, postanowiła wesprzeć naszą akcję Mądrej Adopcji.

Dziękujemy zaproszenie!

 
Lubelska Liga Gier Miejskich

Lubelska Liga Gier Miejskich-LLGM postanowiła  wesprzeć naszych podopiecznych i zaprosić schronisko do udziału w kolejnej grze! Mieliśmy okazję zaprezentować nasze psiaki, oraz promować ideę Mądrej Adopcji. Dziękujemy, że byliście z nami!

 
Czerwcowe lekcje w schronisku

Czerwiec okazał się bardzo pracowitym miesiącem. Nasze schronisko odwiedziło 226-ciu uczniów z okolicznych szkół. Wierzymy, że nauka nie pójdzie w las, a zasady Mądrej Adopcji zostaną przekazane dalej.

Dziękujemy, że byliście z nami!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 78

Dziś jest u nas...


207 psów
112 kotów
63 zwierzęta egzotyczne