Newsy


Koncert zespołu VOX

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt i Wyborów Najsympatyczniejszego Kundelka 2011

serdecznie zapraszamy

2 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:00 do muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim w Lublinie na

KONCERT GRUPY VOX


 
Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka 2011

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na FOTOBLOGU, w Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej, na stronie Radia Lublin oraz filmu iTVL.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic a przede wszystkim właścicieli kundelków, tych adoptowanych i przygarniętych, do wzięcia udziału w Wyborach Najsympatyczniejszego Kundelka Lublina zorganizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Zwierząt  przez miesięcznik Cztery Łapy Kochamy Zwierzaki i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Są to już czwarte  Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka. Wcześniej „kundelkowe eventy” odbywały się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tym razem konkurs i wspólne spotkanie odbędzie się w Lublinie   w muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim    2 października 2011 roku o godz. 13:00.

Patronem medialnym wydarzenia jest Kurier Lubelski, zaś patronem honorowym Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Uczestnicy  wraz ze swoimi podopiecznymi na czterech łapach będą mogli wziąć udział w licznych konkurencjach: najlepszy prezenter-konkurs dla właścicieli, dla psa, który zna najciekawsze sztuczki, na najdłuższe: ogony, rzęsy, uszy, psa podobnego do właściciela, najlepszy wokal. Na końcu oczywiście najbardziej wyczekiwany moment - WYBÓR NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO KUNDELKA 2011.

Nagrody dla laureatów konkursów ufundowały firmy: 8 in 1, Biowet Puławy,  Curver,   Dermapharm oraz Kabaret "Ani Mru-Mru".

W jury konkursu zasiądą artyści, przedstawiciele organizatorów i patronów, a jednocześnie wielcy miłośnicy zwierząt m.in. Krzysztof Cugowski - Budka Suflera,   Dariusz Tokarzewski - Grupa VOX,  Artur Borkowski dziennikarz Kuriera Lubelskiego, prof. dr hab. Krzysztof Kostro- rektor UP w Lublinie, Marian Stani dyrektor WOŚ  UM w Lublinie, Dorota Szulc-Wojtasik redaktor naczelna Czterech Łap ,  dr n. wet. Iwona Taszkun z Polskiego     Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Jarosław Gradek z Centrum Kultury oraz Bożena Kiedrowska dyrektor lubelskiego schroniska.

Imprezę poprowadzi Mariusz Budkowski aktor Teatru Osterwy w Lublinie.

Specjalnie dla miłośników kundelków w trakcie imprezy wystąpi grupa VOX oraz dwa lubelskie zespoły: The Summer Fog i The Crows.

 
„Światowy dzień zwierząt 2011 - Kupując, pomagasz”

Z okazji światowego dnia zwierząt do każdego promocyjnego produktu Pedigree i Whiskas dołączana jest karta ze specjalnym kodem stanowiącym równowartość jednego posiłku dla schroniska. 

Zapraszamy do pomocy naszym bezdomnym lubelskim zwierzakom.

Aby przekazać posiłek należy wejść na stronę  http://www.posilekdlaschroniska.pl/, wybrać Lublin i wpisać kod z karty.

 

 

Więcej…
 
Konkurs "DOBRA ADOPCJA"

 

Zapraszamy do udziału w akcji-konkursie DOBRA ADOPCJA organizowanym przez redakcję miesięcznika Cztery Łapy i firmę Aquael właściciela sieci sklepów Aquael ZOO.
Jeśli jesteś posiadaczem psa lub kota, który trafił do Ciebie ze schroniska dla zwierząt, z przytuliska, bądź znalazłeś Go zaniedbanego w lesie – możesz stać się bohaterem, jednej ze stron naszego kalendarza na 2012r. – DOBRA ADOPCJA.

 

Więcej…
 
Eko- Piknik Rodzinny

Jak co roku uczestniczyliśmy w Eko-Pikniku Rodzinnym nad  Zalewem Zemborzyckim zorganizowanym przez  Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Lublinie. Mimo niezbyt sprzyjającej deszczowej pogody nie zabrakło jak co roku uczestników wiosennego ,  a praktycznie już letniego spotkania.

Swobodna atmosfera pikniku udzieliła się i młodym i starszym. Szybko upływał czas przy  występach tanecznych, muzycznych i sportowych,  a chłód nie był straszny bo zapewniono nam wiele ruchu  w różnorodnych konkursach  i  ciepły posiłek.

My jako schronisko  zachęcaliśmy do mądrej adopcji naszych podopiecznych i przy stoisku i na estradzie.    Psów mamy znacząco ponad 300 a kotów ponad sto, więc każdy kto nas odwiedzi  z pewnością   odnajdzie swojego ulubieńca. Serdecznie zapraszamy do adopcji.

Więcej zdjęć na fotoblogu. Kliknij na zdjęcie

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 63 z 72

Dziś jest u nas...


210 psów
82 kotów
62 zwierzęta egzotyczne