Newsy


Grudniowe lekcje

W miesiącu grudniu 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć na lekcjach organizowanych przez schronisko 168 uczniów z różnych szkół naszego województwa. Bardzo dziękujemy za tak liczną obecność. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem schroniska w celu umówienia się na organizowane przez nas zajęcia.

 
Godziny otwarcia Sylwester i Nowy Rok

W Sylwestra schronisko otwarte będzie w godzinach 10:00-13:00 zaś w Nowy Rok schronisko będzie zamknięte. Zapraszamy serdecznie od 2-go stycznia i życzymy samych pomyślności w nadchodzącym roku.

 
Święta Bożego Narodzenia - godziny otwarcia Schroniska

 

W tym świątecznym nastroju pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia. Wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery i własnego skrawka nieba. Zadumy nad płomieniem świecy, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Pogodnych świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu. Piękna poezji i muzyki. Czasu roziskrzonego kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wielu wspaniałych chwil z rodziną oraz zwierzakami. Aby każdy dzień był wyjątkowy, nie tylko od święta.

Zaś naszym podopiecznym życzymy, by te święta minęły w spokoju, radosnym merdaniu ogonkami i rozmruczanej atmosferze. Aby nadchodzący rok przyniósł im ciepłe, kochające domy, a przyszłe święta spędzili w rodzinnym gronie, otoczone miłością.

 

Przez najbliższy tydzień Schronisko otwarte będzie w następujących godzinach:

23.12 – bez zmian

24.12 – od 10:00 do 12:00

25.12 i 26.12 – schronisko zamknięte

27.12, 28.12, 29.12 – bez zmian

 
Listopadowe lekcje

Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie w zajęciach edukacyjnych wzięło udział 285-ciu uczniów z lubelskich i podlubelskich szkół. Serdecznie dziękujemy za wizytę!

 
Zoomikołajki 2019 - fotorelacja

Więcej zdjęć na Fotoblogu


Zapraszamy do wideorelacji AZS UMCS Futsal Team Lublin


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 79

Dziś jest u nas...


194 psów
79 kotów
48 zwierząt egzotycznych