Zapraszamy do udziału w akcji "Przytul Zwierzaka"
wtorek, 21 marca 2017 09:16

Akcja ,,Przytul Zwierzaka" ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska są pełne porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień przestały być atrakcją dla ich właścicieli i straciły swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. Otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tutaj uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co umożliwia im ponowne znalezienie przyjaznego domu.
W schroniskach w całej Polsce mieszkają psy i koty, które macie szansę uszczęśliwić!
Zysk z każdej sprzedanej koszulki, poduchy bądź torby zasili konta schronisk i jest przeznaczony na koszta związane z przygotowaniem zwierząt do adopcji.

Weź udział na dwa sposoby:

1: Kup koszulkę, torbę lub poduszkę z naszym nadrukiem:https://mojakampania.pl/lublin/przytul-zwierzaka-ii-edycja.html

2: Wypromuj akcję wśród znajomych.

 

 

 

 
ZOOPARK 2017
piątek, 24 lutego 2017 14:33
Serdecznie zapraszamy 25-26.02.2017 do odwiedzenia  Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK, nasze zwierzaki też tam będą!
 
Kochasz zwierzaki? Koniecznie odwiedź naszych milusińskich - przyjdź na Lubelską Wystawę Zoologiczną ZOOPARK! Czekają na Ciebie lemury, małpki, fretki, koty, psy, króliki, konie, jeże i szczury, żółwie, kozy, owce, pająki, węże, legwany a nawet lotopałanki i wielbłąd! 
Podczas Wystawy ZOOPARK spotkasz popularne oraz niespotykane w Polsce zwierzętapoznasz ichzwyczaje, dowiesz się też jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację, żywienie swojego pupila
Znajdziesz tu wszystkie artykuły i akcesoria dla Twojego zwierzaka: smycze, szelki, legowiska, obroże, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne, transportery, karmy i suplementy diety.

Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • Wystawa kotów rasowych 
  • Krajowa wystawa psów rasowych
  • Zwierzęta egzotyczne
  • Wystawa królików rasowych
  • Pokazy gadów, płazów i pająków
  • Pokazy akwarystyczne i terrarystyczne
  • Zwierzęta gospodarskie – kuce, konie, owce, kozy,
  • Pokazy motyli
  • Wystawa roślin drapieżnych i mięsożernych
  • Pokazy fretek, szczurów rodowodowych, lotopałanek. 

A ponadto: konkursy, strefa zabaw dla najmłodszych, spotkania z hodowcami i nowości w branży zoologicznej. 

W lutym odwiedź największe zoo w Lublinie!
 
Dzień Otwarty "Kocie losy w ludzkich rękach"
piątek, 03 lutego 2017 14:01

 

Więcej zdjęć na fotoblogu

 

19 lutego w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbędzie się Dzień Otwarty poświęcony obchodom Światowego Dnia Kota. Tego dnia oprócz naszych podopiecznych, czekać na Państwa będzie szereg atrakcji. Swoją więdzą, na temat kocich problemów podzieli się z nami zespół behawiorystów CatExperts a Karuzela Sztuki zabierze nas w szaloną wyprawę do kociej krainy, gdzie będzie można spotkać największe gwiazdy kina- Filemona i Bonifacego, Klakiera czy też niezwykłych mieszkańców Schroniska. Swoją historią podzieli się z nami Pani Ewa Białek założycielka jedynej w Lublinie kociej kawiarni Mrau Cafe, a Pan Dariusz Ornal opowie jak zorganizować czas miauczącemu podopiecznemu aby uniknąć kociej nudy. Wydarzenie poprowadzi niesamowita i niezawodna Pani Ryszarda Todys.

Gość specjalny- Piotr Selim z Lubelskiej Federacji Bardów.

Zapraszamy! Startujemy o 12:00!

Zapisy na warsztaty "Kocie przygody" pod numerem telefonu: (81) 466 26 42

 
Godziny otwarcia w Wigilię
piątek, 23 grudnia 2016 09:35

Informujemy, że Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt dnia 24,12,2016 będzie czynne w godzinach 10:00-12:00

 
Serdeczne życzenia
poniedziałek, 19 grudnia 2016 14:24

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się nowego roku 2016 , Pracownicy i Wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie pragną złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spokoju.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 63

Dziś jest u nas...


244 psy
148 kotów
50 zwierząt egzotycznych