Akcja "Futrzaki i Taxi"
czwartek, 01 czerwca 2017 14:53

Drodzy Lublinianie,

Zachęcamy do udziału w akcji "Futrzak i Taxi"

. Wraz z naszym nowym partnerem iTaxi zapraszamy do podróżowania i wspierania naszych podopiecznych. :)W taksówkach będziecie mieli także okazję poznać naszych podopiecznych.

 

Więcej informacji znajdziecie

Państwo pod linkiem

:

https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-lublin/

 

 
Motor Lublin-DZIĘKUJEMY!!!
czwartek, 25 maja 2017 10:09

W środę 24 maja w dniu meczu o Lubelski Puchar Polski pomiedzy klubami Motor Lublin i Lublinianka Lublin odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych naszego Schroniska. Inicjatorem całej akcji był Klub Motor Lublin oraz ich oddany Klub Kibica. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wasze ogromne serca! Serca otwarte na pomoc pokrzywdzonym przez los, bezdomnym zwierzętom. Podczas akcji udało się zebrać aż 428,9 kg różnego rodzaju karmy oraz moc kocyków i akcesoriów!!!

Serdecznie dziękujemy!

Więcej zdjęć na Fotoblogu

 
Dzień otwarty "Zgrana drużyna"
wtorek, 23 maja 2017 09:09

Serdecznie zapraszany na dzień otwarty "Zgrana drużyna"

28.05.2017   godz. 12:00

Dzień poświęcamy relacjom między ludźmi a zwierzętami. Postaramy się Państwu przybliżyć różne formy współpracy z czworonożnymi podopiecznymi, a przede wszystkim ogromne znaczenie dla obu stron. Odwiedzą nas tego dnia psi sportowcy wraz ze swoimi opiekunami ze Stowarzyszenia Łapa na Szlaku i zaprezentują różne dyscypliny kynologiczne. Będą z nami również funkcjonariusze z psami z Ośrodka Psów Służbowych-opowiedzą na czym polega ich praca a także pokażą niezwykłe umiejętności swoich psich partnerów. Zanim wszystkie merdające atrakcje się rozpoczną, zoopsycholog Dariusz Ornal przybliży nam tajniki pracy z psem oraz podpowie jak wzajemnie się zrozumieć. Hasło majowego Dnia Otwartego to "Zgrana drużyna", dlatego tego dnia nie może zabraknąć między nami Klubu Motor Lublin i Klubu Wild Boars Chapter. Dwie drużyny o wieloletniej tradycji, różniące się kompletnie charakterem zrzeszenia łączy jedno:wielkie serce i chęć niesienia pomocy. Dlatego wspierają naszą akcję i wspólnie z nami promują idee Mądrej Adopcji.

Szczegółowy program znajdą Państwo na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Bądźcie z nami!

W ostatni weekend maja, w naszym Schronisku mieliśmy przyjemność Państwa gościć na kolejnym dniu otwartym. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz wam drodzy Lublinianie, że postanowiliście w tę słoneczną niedzielę odwiedzić naszych podopiecznych. Możemy śmiało powiedzieć, że przybywając dołączyliście do schroniskowej, zgranej drużyny! Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.

 

Zapraszamy do fotorelacji Mirosława Trembeckiego  

 
Lublin gola!
piątek, 12 maja 2017 14:31

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz miłośników psów i kotów na mecz jaki rozegrają nasze lubelskie drużyny Motor Lublin i Lublinianka-Lublin. Wszycy którzy zechcą wesprzeć Schronisko, będą mieli ku temu możliwość dzięki zorganizowanej przez drużynę Motor-Lublin zbiórce, na rzecz naszych podopiecznych.

My też tam będziemy-szczegóły na plakacie.


 
Święta majowe-godziny otwarcia.
sobota, 29 kwietnia 2017 12:00

01.05.2017 Poniedziałek-nieczynne

02.05.2017 Wtorek- czynne od 10:00 do 15:00

03.05.2017 Środa- nieczynne

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 63

Dziś jest u nas...


241 psów
151 kotów
51 zwierząt egzotycznych