Wesołych Świąt!
poniedziałek, 18 grudnia 2017 15:00

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia-

wielu niezapomnianych, ciepłych chwil

spędzonych przy rodzinnym stole.

A w Nowym Roku życzymy satysfakcji z każdego dnia

oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Pracownicy Schroniska wraz z podopiecznymi

 
Zoomikołajki - relacja
wtorek, 12 grudnia 2017 13:16

6 grudnia po raz 10 mieliśmy okazję gościć Państwa na Dniu Otwartym Zoomikołajki. Mimo ponurej pogody i przenikliwego zimna frekwencja tego dnia przerosła nasze naśmielsze oczekiwania! Dzięki wam, pewnego grudniowego popołudnia Schroniskowe ściany wypełniły się gwarem życzliwych osób, a trójka z naszych podopiecznych znalazła kochające domy. Odwiedziło nas tego dnia kilku wyjątkowych gości, którzy zadbali o wspaniałe atrakcje dla Państwa i bez których tego dnia sobie nie wyobrażaliśmy.

Gorące podziękowania dla:

Karuzeli Sztuki za bajkowe, kolorowe, zwariowane, bombowo-bombkowe warsztaty plastyczne.

Sylwii Lasok za energetyczną wycieczkę do świata rytmu, na którą zabrała nas swoim warsztatem bębniarskim.

Łukaszowi Jemiole za piękne kolędy, dzięki którym poczuliśmy świąteczną atmosferę

Szczególne podziękowania kierujemy również do:

Uczniów Gimnazjum nr 16 w Lublinie

Uczniów Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie

Uczniów Przedszkola Król Maciuś I w Lubinie

Uczniów Szkoły Podstawowej w Bogucinie

Uczniów Zespołu Szkół w Garbowie

Firmy Garden Concept

Wsparliście naszych podopiecznych nie tylko swoją obecnością, ale również pięknymi podarkami w postaci karmy, posłań oraz pakietu specjalistycznych badań.

Do Zobaczenia za rok, na kolejnych Zoomikołajkach! 
ZOOMIKOŁAJKI 2017-ZAPRASZAMY!!!
wtorek, 05 grudnia 2017 22:33

Dzyń! Dzyń! Dzyń! Dzwonią dzwonki sań!

Rozbrzmiewa już w naszych głowach wesoła, świąteczna melodia. A wiecie dlaczego? Przed nami 6 grudnia i Zoomikołajki na które serdecznie zapraszamy! Nasi podopiecznie już przebierają łapkami ze zniecierpliwienia na spotkanie z Państwem. W programie moc atrakcji: Warsztaty plastyczne "Świątecznie z Karuzelą" na których wspólnie stworzymy ozdoby na naszą choinkę, którą  ubierzemy tego dnia. Odwiedzi nas też Łukasz Jemioła-wspaniały muzyk od lat związany z lubelską sceną muzyczną i poprowadzi nas do świata pięknych kolęd, aby jeszcze bardziej rozkręcić świąteczną atmosferę. Sylwia Lasok artystka o złotym sercu, przygotowała warsztaty perkusyjne na których zdradzi tajniki swojego talentu a przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych opowiedzą jak wspomóc leśne zwierzaki zimą. Skoro 6 grudnia, to nie może zabraknąć mikołaja, który przybędzie do nas ze Szkoły Językowej Helen Doron, a któremu każdy będzie mogł przekazać bożonarodzeniowe marzenie. Całe wydarzenie poprowadzi zoopsycholog Dariusz Ornal, od lat pomagający naszym zwierzakom, a także podzieli się swoim doświadczeniem na wykładzie "Czas prezentów". Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na Państwa z naszymi podopiecznymi!

Startujemy 6 grudnia o godzinie 12:00!!!

 
Kampania Przygarnij Zwierzaka III Edycja
piątek, 01 grudnia 2017 15:56

Drogie Zwierzoluby!

Ruszyła kolejna, III już edycja kampanii Przygarnij Zwierzaka. Jest to ogólnopolska akcja, pomagająca zwierzętom w schroniskach i przytuliskach.

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. III edycja „Przygarnij Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

Aby wesprzeć podopiecznych lubelskiego Schroniska wystarczy wejść na stronę:

https://mojakampania.pl/partner/lublin/przygarnij-zwierzaka-iii-edycja

Zakupić dowolny produkt, z którego część dochodu zostanie przekazana na rzecz naszych bezdomniaków.

Akcja trwa do 11 grudnia. Zafunduj prezent sobie i bezdomnym zwierzakom!

 
Zielono nam!
wtorek, 28 listopada 2017 12:23

W ubiegłym tygodniu dotarła do naszego Schroniska wyjątkowa niespodzianka. Urząd Miasta Lublin w porozumieniu z mikołajem postanowił, obdarować naszych podopiecznych niesamowitym ogrodem . Dzięki zaangażowaniu wspaniałego, zgranego zespołu mamy okazję podziwiać piękne rośliny, drzewa, które latem nie tylko będą cieszyć nasze oczy, ale także dadzą ochronę przed słońcem naszym psiakom.

Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 66

Dziś jest u nas...


240 psów
115 kotów
46 zwierząt egzotycznych