Dzień otwarty "Zgrana drużyna"
wtorek, 23 maja 2017 09:09

Serdecznie zapraszany na dzień otwarty "Zgrana drużyna"

28.05.2017   godz. 12:00

Dzień poświęcamy relacjom między ludźmi a zwierzętami. Postaramy się Państwu przybliżyć różne formy współpracy z czworonożnymi podopiecznymi, a przede wszystkim ogromne znaczenie dla obu stron. Odwiedzą nas tego dnia psi sportowcy wraz ze swoimi opiekunami ze Stowarzyszenia Łapa na Szlaku i zaprezentują różne dyscypliny kynologiczne. Będą z nami również funkcjonariusze z psami z Ośrodka Psów Służbowych-opowiedzą na czym polega ich praca a także pokażą niezwykłe umiejętności swoich psich partnerów. Zanim wszystkie merdające atrakcje się rozpoczną, zoopsycholog Dariusz Ornal przybliży nam tajniki pracy z psem oraz podpowie jak wzajemnie się zrozumieć. Hasło majowego Dnia Otwartego to "Zgrana drużyna", dlatego tego dnia nie może zabraknąć między nami Klubu Motor Lublin i Klubu Wild Boars Chapter. Dwie drużyny o wieloletniej tradycji, różniące się kompletnie charakterem zrzeszenia łączy jedno:wielkie serce i chęć niesienia pomocy. Dlatego wspierają naszą akcję i wspólnie z nami promują idee Mądrej Adopcji.

Szczegółowy program znajdą Państwo na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Bądźcie z nami!

W ostatni weekend maja, w naszym Schronisku mieliśmy przyjemność Państwa gościć na kolejnym dniu otwartym. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz wam drodzy Lublinianie, że postanowiliście w tę słoneczną niedzielę odwiedzić naszych podopiecznych. Możemy śmiało powiedzieć, że przybywając dołączyliście do schroniskowej, zgranej drużyny! Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.

 

Zapraszamy do fotorelacji Mirosława Trembeckiego  

 
Lublin gola!
piątek, 12 maja 2017 14:31

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz miłośników psów i kotów na mecz jaki rozegrają nasze lubelskie drużyny Motor Lublin i Lublinianka-Lublin. Wszycy którzy zechcą wesprzeć Schronisko, będą mieli ku temu możliwość dzięki zorganizowanej przez drużynę Motor-Lublin zbiórce, na rzecz naszych podopiecznych.

My też tam będziemy-szczegóły na plakacie.


 
Święta majowe-godziny otwarcia.
sobota, 29 kwietnia 2017 12:00

01.05.2017 Poniedziałek-nieczynne

02.05.2017 Wtorek- czynne od 10:00 do 15:00

03.05.2017 Środa- nieczynne

 
"Pokochaj zwierzaka" - akcja adopcyjna w Tarasach Zamkowych
sobota, 22 kwietnia 2017 07:05

Serdecznie zapraszamy.

Będziemy z naszymi pupilami.

 
Sum-Plast-DZIĘKUJEMY!
czwartek, 20 kwietnia 2017 09:33

Znalezione obrazy dla zapytania sum plast logo

Wielkie podziękowania dla firmy Sum-Plast polskiego producenta zabawek i akcesoriów dla zwierząt. Sum-Plast jest dla nas szczególną firmą, która dba o jakość każdego produktu w swojej ofercie. Schroniskowe zwierzaki na codzień korzystają z akcesoriów tej znanej i cenionej marki. W ramach wiosennych porządków oraz wzrastającej liczby naszych podopiecznych, postanowiliśmy uzupełnić nasze zasoby sprzętowe i bez wątpliwości postanowiliśmy postawić na produkty z Sum-Plasta. Po otwarciu paczki, która dotarła do nas w szybkim tempie okazało się, że oprócz zamówionych kuwet są również prezenty dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom firmy Sum-Plast za  wsparcie i okazane serce bezdomnym zwierzakom!

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 60

Dziś jest u nas...


228 psów
120 kotów
53 zwierząt egzotycznych