„Światowy dzień zwierząt 2011 - Kupując, pomagasz”
wtorek, 06 września 2011 12:14

Z okazji światowego dnia zwierząt do każdego promocyjnego produktu Pedigree i Whiskas dołączana jest karta ze specjalnym kodem stanowiącym równowartość jednego posiłku dla schroniska. 

Zapraszamy do pomocy naszym bezdomnym lubelskim zwierzakom.

Aby przekazać posiłek należy wejść na stronę  http://www.posilekdlaschroniska.pl/, wybrać Lublin i wpisać kod z karty.

 

 

Więcej…
 
Konkurs "DOBRA ADOPCJA"
wtorek, 06 września 2011 10:05

 

Zapraszamy do udziału w akcji-konkursie DOBRA ADOPCJA organizowanym przez redakcję miesięcznika Cztery Łapy i firmę Aquael właściciela sieci sklepów Aquael ZOO.
Jeśli jesteś posiadaczem psa lub kota, który trafił do Ciebie ze schroniska dla zwierząt, z przytuliska, bądź znalazłeś Go zaniedbanego w lesie – możesz stać się bohaterem, jednej ze stron naszego kalendarza na 2012r. – DOBRA ADOPCJA.

 

Więcej…
 
Eko- Piknik Rodzinny
niedziela, 19 czerwca 2011 16:47

Jak co roku uczestniczyliśmy w Eko-Pikniku Rodzinnym nad  Zalewem Zemborzyckim zorganizowanym przez  Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Lublinie. Mimo niezbyt sprzyjającej deszczowej pogody nie zabrakło jak co roku uczestników wiosennego ,  a praktycznie już letniego spotkania.

Swobodna atmosfera pikniku udzieliła się i młodym i starszym. Szybko upływał czas przy  występach tanecznych, muzycznych i sportowych,  a chłód nie był straszny bo zapewniono nam wiele ruchu  w różnorodnych konkursach  i  ciepły posiłek.

My jako schronisko  zachęcaliśmy do mądrej adopcji naszych podopiecznych i przy stoisku i na estradzie.    Psów mamy znacząco ponad 300 a kotów ponad sto, więc każdy kto nas odwiedzi  z pewnością   odnajdzie swojego ulubieńca. Serdecznie zapraszamy do adopcji.

Więcej zdjęć na fotoblogu. Kliknij na zdjęcie

 
Marsz psów
sobota, 18 czerwca 2011 13:00

Edukacja prozwierzęca jest bardzo ważnym elementem działalności schroniska. Zdajemy sobie sprawę z jej bardzo ważnej roli w perspektywie czasu. Dlatego propozycja marszu zwierząt w centrum Lublina zaproponowana przez redaktora Kuriera Lubelskiego Artura Borkowskiego została przez nas przyjęta z radością i uznaniem. 
Długo nie musieliśmy czekać i w ostatnią sobotę udało się go nam zrealizować. Pomoc przyszła z wielu miejsc. MPK użyczyło autobus do przewozu  zwierząt,  Kurier LubelskiTelewizja Lublin oraz  ITVL zapewnili informacje w mediach, a w samym przemarszu uczestniczył radny Lublina Zbigniew Ławniczak , wolontariusze, pracownicy i przyjaciele schroniska. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak wielkie serce i promocję mądrej adopcji naszych zwierząt.

Więcej zdjęć na fotoblogu. Kliknij na zdjęcie.

 
Przyjęcia psów
poniedziałek, 06 czerwca 2011 13:37

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie nie przyjmowane są psy doprowadzane przez osoby prywatne. Wszelkie przypadki bezdomnych psów na terenie Lublina prosimy zgłaszać do Straży Miejskiej pod nr 986 lub lub w godz. pracy do biura schroniska pod nr 81 466 26 42.

 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 98 z 106

Dziś jest u nas...


133 psów
68 kotów
78 zwierząt egzotycznych