Nowa strona naszego schroniska
środa, 22 grudnia 2010 08:38

Super ! Mamy nową stronę !
Tak pięknie została wykonana przez Katarzynę Polańską prowadzącą firmę Katya Design.
Zastosowana przez nią technologia dodatkowo umożliwi łatwiejsze i szybsze jej administrowanie.

Bardzo dziękujemy Kasi Polańskiej za sprawne i kreatywne podejście przy tworzeniu strony.
Świadczy to o jej profesjonalizmie i talencie w tej dziedzinie.
A całość wykonała nieodpłatnie.

Haaau Haaau , miaaau miaaau także nasze pieski i kotki dziękują.

 
Karma z Zoonatury
poniedziałek, 20 grudnia 2010 22:09

Dzięki wygranemu konkursowi zorganizowanemu przez firmę ZooNatura do lubelskiego schroniska cały czas napływa karma. Bardzo dziękujemy za ten dar i za całą niezwykle cenną akcję. Takie inicjatywy nie tylko są dużym dla nas wsparciem w postaci karmy, ale przypominają również wielu ludziom o istnieniu schronisk dla zwierząt i problemie bezdomności psów i kotów za co również jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

Więcej…
 
Pupil po przejściach - historie prawdziwe
środa, 15 grudnia 2010 22:09

Gratulujemy Pani Joannie Wyszyńskiej która zdobyła II miejsce w konkursie dla Internautów "Pupil po przejściach - historie prawdziwe" zorganizowanej przez portal www.animalpedia.pl.
Uhonorowana została jej opowieść o głuchym piesku "Albin" zaadoptowanym w naszym schronisku. Pamiętamy także jej odwiedziny w piątym dniu otwartym w schronisku w listopadzie 2008 roku. Dla przypomnienia link do relacji na fotoblogu .
Cieszymy się z nagrody i życzymy radosnych chwil z białym pupilem. Historia- kliknij na logo animalpedia.pl .

 

 
Mikołajki w schronisku
poniedziałek, 06 grudnia 2010 22:20

6 grudnia zawitał do schroniska Mikołaj. Uczniowie z Zespołu Szkół w Przybysławicach i Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Lublinie przyjechali do nas z prezentami dla zwierząt. Podczas wspólnego ubierania choinki zoopsycholog Dariusz Ornal opowiadał o zachowaniu psów i kotów i o zwierzętach, które nie powinny być prezentami. Po tym do wspólnej zabawy zaprosili klauni z fundacji „Dr Claun”. Wyczarowywali z baloników zwierzątka, puszczali bańki mydlane, robili żarty i psikusy zarażając wszystkich śmiechem i dobrym nastrojem. Kolejną atrakcją był występ Bartka Gorzkowskiego, który zaprosił nas w świat magii. Oczarowani iluzjonistycznym pokazem Bartka wszyscy ruszyli zwiedzać schronisko. Goście zobaczyli gdzie mieszkają schroniskowe psy i koty a na koniec zawitali do egzotarium. W miłych nastrojach pożegnaliśmy się mając nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom za spotkanie i za prezenty dla naszych podopiecznych.

Więcej…
 
Dzień otwarty "Szukam domu" 28-11-2010
niedziela, 28 listopada 2010 21:39

Przy mroźnej ale słonecznej pogodzie upłynął nam dzień otwarty z super atrakcyjnym programem zaproponowanym przez Artura Borkowskiego, dziennikarza Kuriera Lubelskiego.
Lubelska grupa rockowa HIGHLOW na początek. Rozgrzewali wszystkich cały dzień gorącymi rytmami. A jak wyglądały dalsze atrakcje opisaliśmy tekstem i obrazem na fotoblogu.
Kliknij na plakat.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 95 z 100

Dziś jest u nas...


162 psów
126 kotów
92 zwierząt egzotycznych