Posiłek dla schroniska
poniedziałek, 14 listopada 2011 16:56

Do każdego promocyjnego produktu Pedigree i Whiskas dołączana jest karta ze specjalnym kodem stanowiącym równowartość jednego posiłku dla schroniska. 

Zapraszamy do pomocy naszym bezdomnym lubelskim zwierzakom.

Aby przekazać posiłek należy wejść na stronę  http://www.posilekdlaschroniska.pl/, wybrać Lublin i wpisać kod z karty.

 

 

Więcej…
 
Giełda Terrarystyczna i Dzień Otwarty Schroniska
wtorek, 04 października 2011 09:11

Za nami kolejny Dzień Otwarty - bardzo nietypowy, bo nie w schronisku.
Korzystając z zaproszenia organizatorów Giełdy Terrarystycznej postanowiliśmy tym razem z Dniem Otwartym wyjść poza schronisko i połączyć obie imprezy. Postawiliśmy na edukację i promocję odpowiedzialnej terrarystyki organizując serię wykładów towarzyszących giełdzie. Wszyscy odwiedzający mogli porozmawiać z naszymi pracownikami i zasięgnąć porad dotyczących m.in. prawidłowej opieki nad zwierzętami. Atrakcji było wiele i było co oglądać - wystawiło się kilkudziesięciu wystawców i hodowców z całego kraju, prezentując swoje zwierzęta i chętnie dzieląc się wiedzą. Impreza okazała się bardzo udana.
Serdecznie dziękujemy tym, którzy pomogli w organizacji, wszystkim odwiedzającym, oraz prelegentom za wspaniałe wykłady!

Zapraszamy na FOTOBLOG - kliknij na zdjęcia

 

 

Serdecznie zapraszamy na Giełdę Terrarystyczną

połączoną z Dniem Otwartym Schroniska

zorganizowaną wspólnie przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Przyrodniczego

i Egzotarium Lubelskiego Schroniska

9 pażdziernika 2011 czyli w najbliższą niedzielę

od  godz. 10:00 do 15:00

w Centrum Kongresowym przy ul. Akademickiej 15.

W programie od godz 13:00 przewidziane są interesujące wykłady:

Łukasz Sułowski ; Madagaskar - wyspa żab. 
Prelekcja filmu herpetologicznego z komentarzem autora. 

Zoopsycholog Dariusz Ornal; 
Wielogatunkowa rodzina - czy instynkty muszą dzielić? 

Wojciech Urynowicz; Egzotyczne żółwie wodno-lądowe 
w naszym środowisku, czyli niechciana introdukcja. 

Lek.wet. Aleksandra Maluta; 
Wady rozwojowe u węży - czy można ich uniknąć? 

Bartłomiej Gorzkowski; 
Lubelskie Egzotarium - nie tylko psy i koty bywają bezdomne.

 
Dziękujemy!
wtorek, 04 października 2011 08:46

Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom wyborów najsympatyczniejszego kundelka za przybycie i udział w konkursie i bardzo prosimy o kontakt ze schroniskiem.

DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na FOTOBLOGU, w Kurierze LubelskimGazecie Wyborczej, na stronie Radia Lublin oraz filmu iTVL.pl

 
Koncert zespołu VOX
piątek, 30 września 2011 15:44

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt i Wyborów Najsympatyczniejszego Kundelka 2011

serdecznie zapraszamy

2 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:00 do muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim w Lublinie na

KONCERT GRUPY VOX


 
Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka 2011
środa, 07 września 2011 06:23

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na FOTOBLOGU, w Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej, na stronie Radia Lublin oraz filmu iTVL.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic a przede wszystkim właścicieli kundelków, tych adoptowanych i przygarniętych, do wzięcia udziału w Wyborach Najsympatyczniejszego Kundelka Lublina zorganizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Zwierząt  przez miesięcznik Cztery Łapy Kochamy Zwierzaki i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Są to już czwarte  Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka. Wcześniej „kundelkowe eventy” odbywały się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tym razem konkurs i wspólne spotkanie odbędzie się w Lublinie   w muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim    2 października 2011 roku o godz. 13:00.

Patronem medialnym wydarzenia jest Kurier Lubelski, zaś patronem honorowym Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Uczestnicy  wraz ze swoimi podopiecznymi na czterech łapach będą mogli wziąć udział w licznych konkurencjach: najlepszy prezenter-konkurs dla właścicieli, dla psa, który zna najciekawsze sztuczki, na najdłuższe: ogony, rzęsy, uszy, psa podobnego do właściciela, najlepszy wokal. Na końcu oczywiście najbardziej wyczekiwany moment - WYBÓR NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO KUNDELKA 2011.

Nagrody dla laureatów konkursów ufundowały firmy: 8 in 1, Biowet Puławy,  Curver,   Dermapharm oraz Kabaret "Ani Mru-Mru".

W jury konkursu zasiądą artyści, przedstawiciele organizatorów i patronów, a jednocześnie wielcy miłośnicy zwierząt m.in. Krzysztof Cugowski - Budka Suflera,   Dariusz Tokarzewski - Grupa VOX,  Artur Borkowski dziennikarz Kuriera Lubelskiego, prof. dr hab. Krzysztof Kostro- rektor UP w Lublinie, Marian Stani dyrektor WOŚ  UM w Lublinie, Dorota Szulc-Wojtasik redaktor naczelna Czterech Łap ,  dr n. wet. Iwona Taszkun z Polskiego     Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Jarosław Gradek z Centrum Kultury oraz Bożena Kiedrowska dyrektor lubelskiego schroniska.

Imprezę poprowadzi Mariusz Budkowski aktor Teatru Osterwy w Lublinie.

Specjalnie dla miłośników kundelków w trakcie imprezy wystąpi grupa VOX oraz dwa lubelskie zespoły: The Summer Fog i The Crows.

 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 92 z 101

Dziś jest u nas...


135 psów
122 kotów
89 zwierząt egzotycznych