"Paka na nowe życie psiaka"
piątek, 11 grudnia 2015 13:02

"Zaproś do swojego domu czworonożnego przyjaciela, A PEDIGREE® przekaże Ci zapas darmowej karmy dla Twojego psa.

Rozważasz przygarnięcie psa? A może już to zrobiłeś?

W PEDIGREE® wierzymy, że każdy pies zasługuje na kochający dom i dobre jedzenie. Dlatego jeśli zdecydowałeś się zaadoptować psa z jakiegokolwiek schroniska w Polsce, my podarujemy Ci darmowy zapas karmy, tzw. wyprawkę PEDIGREE®. W ten sposób pragniemy powiedzieć Ci „dziękuję” – pomogłeś nam uczynić Polskę miejscem, gdzie psom żyje się lepiej i szczęśliwiej!"

Tak na stronie internetowej  http://psadoptuj.pl/#!/layette firma Pedigree zachęca do adopcji psiaków. Nasze schronisko również bierze udział w akcji. Każdy adoptujący, który wypełni formularz dostanie prezent w postaci karmy dla swojego psa ufundowany przez firmę Pedigree.

 
Wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej z Kozubszczyzny
piątek, 11 grudnia 2015 12:32

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kozubszczyzny przyjechali do schroniska ze wspaniałą niespodzianką dla naszych podobiecznych. Panowie zebrali ponad 300 kg karmy oraz koce i ręczniki dla psów i kotów. Zawitali do nas 5 grudnia aby zrobić nam i naszym zwierzakom mikołajkowy prezent. Bardzo dziękujemy!

 
Zbiórka darów w Castoramie
środa, 09 grudnia 2015 10:57

W listopadzie bieżącego roku zorganizowano w hipermarkecie budowlanym Castorama zbiórkę darów dla zwierząt z naszego schroniska. Bardzo dziękujemy organizatorom za bardzo miły gest i pomoc. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzieli w akcji udział. 

 
"Zwierzę też człowiek" - dziękujemy
wtorek, 08 grudnia 2015 13:00

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu zorganizowanym 19 listopada tego roku przez Studenckie Koło Naukowo - Artystyczne Pedagogów UMCS i bardzo dziękujemy za wszystkie zabrane dary. Poniżej, dzięki uprzejmości organizatorów możemy podzielić się zdjęciami z tego spotkania.

 
Dzień Otwarty "Zoomikołajki"
środa, 02 grudnia 2015 08:02

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty "Zoomikołajki"

, który odbędzie się 6 grudnia 2015

 

W programie:

* Mikołajkowe spotkanie z kolędą - Wojewódzki Ośrodek Kultury - “Nasza Cafe” ul. Dolnej Panny Marii 3 (godz. 12:00- 14:00)

* Co nam daje pies? - zoopsycholog Dariusz Ornal

* Podopieczni schroniska w Castoramie

* Adopcje psów i kotów w schronisku ul. Metalurgiczna 5

* Będzie z nami DARIUSZ TOKARZEWSKI 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 50

Dziś jest u nas...


244 psów
212 kotów
49 zwierząt egzotycznych