Światowy Dzień Zwierząt
piątek, 04 października 2019 09:07

Dzisiaj zwierzęta z całego świata obchodzą swoje święto. Dzień ten został ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji. Data nawiązuje do wspomnienia w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Cel tego święta pozostaje nadal ten sam i ma zmieniać zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt. Z okazji Światowego Dnia Zwierząt życzymy wszystkim naszym podopiecznym kochających domów oraz ciepłych i troskliwych rąk opiekunów, zaś tym mniej udomowionym zwierzętom bezkresnych łąk i pastwisk w poczuciu wolności i bezpieczeństwa.


 
Just Gym-More than a Gym!
środa, 02 października 2019 10:33

Serdecznie dziękujemy całej załodze nowo otwartej siłowni Just Gym, za chęć pomocy podopiecznym naszego Schroniska. Pełna pozytywnej energii ekipa, która codziennie pomaga mieszkańcom Lublina dbać o zdrowie i formę, postanowiła promować zasady Mądrej Adopcji, oraz zorganizować zbiórkę darów z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt. Akcja rusza 4 października. Zapraszamy wszystkich fanów zdrowego stylu życia oraz sportu, do klubu, który się mieści przy ul. Turystycznej 2A. Czekać na Państwa będą profesjonalni trenerzy, rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń oraz bogata oferta zajęć fitness. Prócz pozostawienia w Just Gym zbędnych kilogramów, możecie pozostawić kocyk/karmę, która dla mieszkańców schroniska będzie ogromnym prezentem. W ubiegły poniedziałek mieliśmy okazję być gośćmi Just Gym i zdecydowanie polecamy to miejsce.

Dziękujemy!

 
Sierpniowe lekcje w schronisku
czwartek, 05 września 2019 16:02

W sierpniu 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć na lekcjach organizowanych przez schronisko 65 uczniów z różnych szkół naszego województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem schroniska w celu umówienia się na organizowane przez nas zajęcia.

 
Wizyta w Filemonie
piątek, 30 sierpnia 2019 16:30

Dzisiaj byliśmy gośćmi Filemona- nie kota z bajki, a gabinetu weterynaryjnego przy ulicy Fulmana. Sympatyczna i profesjonalna załoga Filemona, która codziennie walczy o zdrowie Państwa zwierzaków, postanowiła wesprzeć naszą akcję Mądrej Adopcji.

Dziękujemy zaproszenie!

 
Lubelska Liga Gier Miejskich
środa, 31 lipca 2019 15:54

Lubelska Liga Gier Miejskich-LLGM postanowiła  wesprzeć naszych podopiecznych i zaprosić schronisko do udziału w kolejnej grze! Mieliśmy okazję zaprezentować nasze psiaki, oraz promować ideę Mądrej Adopcji. Dziękujemy, że byliście z nami!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 79

Dziś jest u nas...


220 psów
107 kotów
64 zwierząt egzotycznych