Festyn "Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych" - fotorelacja
niedziela, 09 czerwca 2019 20:53

Więcej zdjęć na Fotoblogu

 

Zapraszamy do relacji:


 
Festyn "Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych"
czwartek, 06 czerwca 2019 13:20

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa na festyn "Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych".

Oprócz niesamowitych atrakcji, czekać na Państwa będą nasi podopieczni, w asyście naszych niezawodnych wolontariuszy.

Do zobaczenia!

 
Akcja "Pokochaj zwierzaka" - 8 czerwca 2019
czwartek, 06 czerwca 2019 01:16

POKOCHAJ ZWIERZAKA w VIVO Lublin!

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE ma przyjemność zaprosić Państwa już w tę sobotę -> 8 czerwca 2019 roku w godz. 12.00 – 18.00 do VIVO Lublin przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Lublinie na trzecią już edycję wspaniałego pro-zwierzęcego wydarzenia POKOCHAJ ZWIERZAKA.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

Akcja POKOCHAJ ZWIERZAKA to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zaproszone przez nas lubelskie organizacje pro-zwierzęce zaprezentują swoich podopiecznych czekających na nowych właścicieli. Imprezie towarzyszyć będą psy, koty oraz króliki. W specjalnie przygotowanej strefie na parterze będzie można skorzystać z porad ekspertów, uzyskać wiele wartościowych informacji o odpowiedzialnym podejściu do zwierząt, pielęgnacji, żywieniu, szkoleniu oraz aspektach prawnych. Będzie istniała również możliwość skorzystania z porad lekarza weterynarii, który będzie nam towarzyszył podczas całego Wydarzenia. Odpowie on na pytania dotyczące zdrowia naszych pupili – utrzymania, profilaktyki, leczenia oraz żywienia.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla najmłodszych – w kąciku dla dzieci przewidziane jest malowanie buziek w motywy wybranych zwierzątek, kreatywne zabawy z wykorzystaniem sześciennych kolorowych gąbek, z których powstaną efektowne zwierzaki, a także zabawy ruchowe i mini-konkurencje o tematyce pro-zwierzęcej.

Patroni medialni: TVP 3 Lublin​, Dziennik Wschodni​, Kurier Lubelski​, lublin112.pl

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin 2019 rok.

vivo080619

 
Lekcje w schronisku - maj 2019
poniedziałek, 03 czerwca 2019 12:13

W maju 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć na lekcjach organizowanych przez schronisko 120 uczniów z różnych szkół naszego województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem schroniska w celu umówienia się na organizowane przez nas zajęcia.

 
Mądra Adopcja w sklepie PUPIL
piątek, 31 maja 2019 16:22

Mądra Adopcja, to akcja edukacyjna, którą kierujemy do wszystkich osób, które zastanawiają się nad przygarnięciem zwierzaka. Każdego miesiąca, będą Państwo mogli spotkać naszych wolontariuszy, w różnych punktach miasta, którzy udzielą wszelkich informacji na temat adopcji podopiecznych Schroniska, oraz właściwej opieki nad nimi. O lokalizacji naszego stoiska, będziemy na bieżąco informować.

W maju, skorzystaliśmy z zaproszenia niesamowitej załogi sklepu Pupil przy ul. Droga Męczenników Majdanka 19/3. Już sama nazwa sklepu jest zapraszająca i każdy kto tam zajrzy, nie rozczaruje się. Pomimo, że sklepik wydaje się mały, asortyment który tam znajdziemy przyprawia o zawrót głowy. Oprócz dużego wyboru akcesoriów dla swoich podopiecznych, spotkają tam Państwo pełen pasji i zaangażowania personel, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zakupów. Oprócz edukacji w zakresie opieki nad zwierzętami towarzyszącymi, tym razem ekipa Pupila, postanowiła pomóc nam przekazać wieść o czekających na nowe domy mieszkańcach Schroniska.

Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 77

Dziś jest u nas...


205 psów
107 kotów
63 zwierzęta egzotyczne