Akcja informacyjna w Galerii Orkana
poniedziałek, 04 lutego 2019 13:17

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w galerii Tesco przy ulicy Orkana. Nasi wolontariusze chętnie udzielą wszelkich informacji na temat naszych podopiecznych oraz zasad mądrej adopcji.

 
Światowy Dzień Kota- zapraszamy!
piątek, 01 lutego 2019 14:05

Kot to spełnienie ludzkich marzeń o domowym tygrysie, który pozwoli drapać się za uchem i zostanie naszym najlepszym przyjacielem. Niektórzy uważają, że koty nie są tak towarzyskie jak psy, a jednocześnie nie możemy bez nich żyć. Z tej okazji zapraszamy do wspólnych obchodów kociego święta.

Startujemy 17 lutego o godzinie 12:00

W programie między innymi: wystawa fotografii autorstwa Jerzego Liniewicza, szalone warsztaty z Karuzelą Sztuki a także leśne wędrówki z Magdaleną Lipiec oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych. Dowiedzą się Państwo co nieco o kotach w mitach i przypowieściach, żbikach i rysiach, a także domowych tygrysach.

Czekać na Państwa będą nasi podopieczni, wraz z wolontariuszami.

Zapraszamy!

 
Zapraszamy do Cartmaxu!
czwartek, 31 stycznia 2019 15:50

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów mocnych wrażeń na Kryty Tor Kartingowy Cartmax, Czekać tam na Państwa będą atrakcyjne rabaty, w zamian za wsparcie akcji charytatywnej na rzecz naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz załodze toru! Firma ufundowała również 3 darmowe przejazdy, dla uczestników konkursu, który odbędzie się na najbliższym Dniu Otwartym- szczegóły już wkrótce!

 
Wernisaż "Kilometr kawadratowy" Jerzego Liniewicza- Zapraszamy!
czwartek, 31 stycznia 2019 12:42

11 lutego wszystkich sympatyków fotografii(i nie tylko) zapraszamy na wernisaż "Kilometr kwadratowy" autorstwa Pana Jerzego Liniewicza. Utytułowany wieloma nagrodami autor, oprócz czułego oka, ma równie wrażliwe serducho i dlatego postanowił pomóc naszym podopiecznym. Oprócz podarowanego kawałka swojej przestrzeni domowej jednej z rezydentek schroniska, postanowił aby problem bezdomnych zwierząt zaistniał szerzej w społecznej świadomości. W 13 Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Grażyny 13 oprócz wspaniałych zdjęć, będą Państwo mieli okazję uzyskać wszelkie informacje dotyczące schroniska oraz zasad mądrej adopcji, których udzielą nasi wolontariusze dzięki uprzejmości autora. Do zobaczenia!
A poniżej słów kilka o samym artyście:

Jerzy Liniewicz – socjolog z wykształcenia, przez wiele lat dziennikarz i fotograf prasowy. Obecnie „wolny duch” realizujący własne pomysły i projekty fotograficzne. Prowadzi zajęcia z fotografii w Domu Kultury LSM. Zafascynowany energią życia przejawiającą się w kulturze i naturze. Mocno związany z lokalną społecznością – ludźmi, przyrodą, miejscami, problemami. Miłośnik psów, szczególnie kundelków. Jednego z takich psiaków, czarną suczkę o imieniu Mała, zaadoptował niedawno ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

 

 
Zwierzęta do adopcji na stronach Kuriera Lubelskiego
poniedziałek, 28 stycznia 2019 12:09

Zachęcamy do adopcji zwierzaków z naszego schroniska. Najlepiej zgłosić się do nas osobiście, do czego gorąco zachęcamy, ale naszych podopiecznych można również obejrzeć na stronach Kuriera Lubelskiego.

Link poniżej.

http://www.kurierlubelski.pl

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 73

Dziś jest u nas...


200 psów
62 koty
60 zwierząt egzotycznych