Mądra Adopcja w sklepie PUPIL
piątek, 31 maja 2019 16:22

Mądra Adopcja, to akcja edukacyjna, którą kierujemy do wszystkich osób, które zastanawiają się nad przygarnięciem zwierzaka. Każdego miesiąca, będą Państwo mogli spotkać naszych wolontariuszy, w różnych punktach miasta, którzy udzielą wszelkich informacji na temat adopcji podopiecznych Schroniska, oraz właściwej opieki nad nimi. O lokalizacji naszego stoiska, będziemy na bieżąco informować.

W maju, skorzystaliśmy z zaproszenia niesamowitej załogi sklepu Pupil przy ul. Droga Męczenników Majdanka 19/3. Już sama nazwa sklepu jest zapraszająca i każdy kto tam zajrzy, nie rozczaruje się. Pomimo, że sklepik wydaje się mały, asortyment który tam znajdziemy przyprawia o zawrót głowy. Oprócz dużego wyboru akcesoriów dla swoich podopiecznych, spotkają tam Państwo pełen pasji i zaangażowania personel, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zakupów. Oprócz edukacji w zakresie opieki nad zwierzętami towarzyszącymi, tym razem ekipa Pupila, postanowiła pomóc nam przekazać wieść o czekających na nowe domy mieszkańcach Schroniska.

Dziękujemy!

 
Wybory Kundelka Roku 2019 Lublin - fotorelacja
niedziela, 26 maja 2019 23:25

Więcej zdjęć na Fotoblogu


Zapraszamy do relacji 
Dzień Kundelka- Zapraszamy!
czwartek, 16 maja 2019 11:10

 

"Ludzie mają różne pudle i jamniki

Ale ja bym nie zamieniła się z nikim

Tylko mam troszeczkę żalu, że nie dadzą mu medalu

Bo mój kundel to na medal przecież jest"

Z radością informujemy, że na cześć wszystkich kundelków organizujemy Dzień Otwarty Schroniska. Wydarzenie łączymy z Wyborami Kundelka Roku 2019 Lublin. Tego dnia(i nie tylko) każdy kundelek jest na medal! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich posiadaczy czworonogów, do czynnego udziału w konkursie.

Startujemy 25 maja o godzinie 12:00

Zapraszamy!

 
Lekcje w schronisku - kwiecień 2019
piątek, 10 maja 2019 08:43

Z przyjemnością możemy się pochwalić, że w kwietniu 2019 r. wzięło udział w lekcjach organizowanych przez schronisko 71 uczniów z lubelskich szkół. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem schroniska w celu umówienia się na organizowane przez nas zajęcia.

 
WESOŁYCH ŚWIĄT!
piątek, 19 kwietnia 2019 10:06

Wesołych ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzą dyrekcja, pracownicy i wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 76

Dziś jest u nas...


201 psów
39 kotów
61 zwierząt egzotycznych