Wernisaż "Kilometr kawadratowy" Jerzego Liniewicza- Zapraszamy!
czwartek, 31 stycznia 2019 12:42

11 lutego wszystkich sympatyków fotografii(i nie tylko) zapraszamy na wernisaż "Kilometr kwadratowy" autorstwa Pana Jerzego Liniewicza. Utytułowany wieloma nagrodami autor, oprócz czułego oka, ma równie wrażliwe serducho i dlatego postanowił pomóc naszym podopiecznym. Oprócz podarowanego kawałka swojej przestrzeni domowej jednej z rezydentek schroniska, postanowił aby problem bezdomnych zwierząt zaistniał szerzej w społecznej świadomości. W 13 Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Grażyny 13 oprócz wspaniałych zdjęć, będą Państwo mieli okazję uzyskać wszelkie informacje dotyczące schroniska oraz zasad mądrej adopcji, których udzielą nasi wolontariusze dzięki uprzejmości autora. Do zobaczenia!
A poniżej słów kilka o samym artyście:

Jerzy Liniewicz – socjolog z wykształcenia, przez wiele lat dziennikarz i fotograf prasowy. Obecnie „wolny duch” realizujący własne pomysły i projekty fotograficzne. Prowadzi zajęcia z fotografii w Domu Kultury LSM. Zafascynowany energią życia przejawiającą się w kulturze i naturze. Mocno związany z lokalną społecznością – ludźmi, przyrodą, miejscami, problemami. Miłośnik psów, szczególnie kundelków. Jednego z takich psiaków, czarną suczkę o imieniu Mała, zaadoptował niedawno ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

 

 
Zwierzęta do adopcji na stronach Kuriera Lubelskiego
poniedziałek, 28 stycznia 2019 12:09

Zachęcamy do adopcji zwierzaków z naszego schroniska. Najlepiej zgłosić się do nas osobiście, do czego gorąco zachęcamy, ale naszych podopiecznych można również obejrzeć na stronach Kuriera Lubelskiego.

Link poniżej.

http://www.kurierlubelski.pl

 
Grudniowe lekcje w Schronisku
środa, 09 stycznia 2019 15:02

Okres zimowy dla zwierząt przebywających w schronisku jest trudny- za oknami szaro, buro i ponuro. Skutkuje to mniejszą ilością odwiedzających nas osób i adopcji. Jest taki miesiąc który rekompensuje wszystkie niedogodności chłodnej pory roku-grudzień. Z przyjemnością informujemy, że pomimo temperatur, zawieruchy i świątecznego rozgardiaszu drzwi naszego Schroniska były w nieustannym ruchu, z powodu licznych odwiedzin. Z naszych lekcji skorzystały dzieci z okolicznych szkół, w liczbie 160 osób, a także rzesza darczyńców z kocykami, karmą i zabawkami.

Serdecznie dziękujemy!

 
Godziny otwarcia w Święta
piątek, 21 grudnia 2018 10:38

Wigilia: 10:00-13:00

I Dzień Świąt: nieczynne

II Dzień Świąt: nieczynne

Sylwester: 10:00-13:00

Nowy Rok: nieczynne

 
Ho! Ho! Ho! Wesołych Świąt!
wtorek, 18 grudnia 2018 16:02

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia-

wielu niezapomnianych, ciepłych chwil

spędzonych w rodzinnym gronie, a także z Waszymi zwierzakami.

 

Pracownicy Schroniska wraz z podopiecznymi

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 72

Dziś jest u nas...


210 psów
82 kotów
62 zwierzęta egzotyczne