"Strefa komfortu dla zwierząt"-Zapraszamy!
wtorek, 22 maja 2018 09:29

Pies to spełnienie ludzkich marzeń o domowym wilku, który będzie zawsze przy nas i zostanie naszym najlepszym przyjacielem! Zawsze wyczuwa nasze nastroje, możemy liczyć na jego towarzystwo, jest gotowy ofiarować nam bezinteresowną miłość, której próżno szukać u większości ludzi. Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na psie święto!


 
Idziemy na mecz!-A Wy?-Zapraszamy!
środa, 02 maja 2018 12:17

Podczas najbliższego meczu domowego Motoru Lublin z Sołą Oświęcim (sobota, 5 maja, godz. 19:00, Arena Lublin) prowadzona będzie zbiórka karmy oraz innych produktów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Przed meczem, jak i również w jego trakcie przy poszczególnych wejściach na sektory (F, H, I) ustawieni będą wolontariusze ze schroniska, którzy zbierać będą do koszy przyniesione przez kibiców produkty.

Lista najpotrzebniejszych produktów:
– karma mokra (puszki) dla psów;
– koce i ręczniki do ścielenia;
– smycze;
– miski.

Zbierać będziemy także karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów.

Podczas ostatniej zbiórki, która odbyła się w maju zeszłego roku przy okazji meczu Motoru z Lublinianką (24.05.2017) udało się zebrać aż 428,9 kg różnego rodzaju karmy i żywności oraz dużą ilość kocy i innych akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Motoru Lublin do wsparcia akcji.

Szczegóły i efekty akcji można poznać klikając na poniższy link:

http://motorlublin.eu/2018/05/08/zbiorka-dla-schroniska-dla-bezdomnych-zwierzat-w-lublinie-zebralismy-pol-tony-karmy/

 


 
Akcja adopcyjna Aquaelzoo-relacja
środa, 25 kwietnia 2018 15:29

W ubiegłą sobotę uczestniczyliśmy w akcji adopcyjnej zaprzyjaźnionego ze Schroniskiem sklepu zoologicznego Aquaelzoo. Motto organizatora, które widnieje na każdym sklepowym szyldzie to:"Kochamy zwierzęta"-bez dwóch zdań, nie są to puste słowa. Współpraca między naszym Schroniskiem, a znaną wszystkim miłośnikom zwierząt siecią sklepów sięga roku 2009. Wtedy to, dzięki uprzejmości właściciela, który udostępnił powierzchnię w jednym se swoich punktów handlowych, powstał stały kącik adopcyjny, co zaowocowało setkami adopcji. W tym roku, również skorzystaliśmy z zaproszenia i z ogromną przyjemnością wyruszyliśmy z psiakami, aby promować zasady mądrej adopcji. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów odwiedzających galerię, z czego najbardziej zadowolone były pieski Racuch i Dewadek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia- szczególnie Pani Małgosi Tomaszewskiej- inicjatorce akcji, a właścicielom sieci Aquaelzoo za udostępnienie powierzchni.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Racuch już wkrótce wyruszy do swojego, nowego domu!

 
Akcja adopcyjna Aquaelzoo
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 15:17

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji adopcyjnej zaprzyjaźnionego ze Schroniskiem sklepu Aquaelzoo. Będą Państwo mieli okazję spotkać się z naszymi podopiecznymi, oraz wolontariuszami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat adopcji i opieki nad zwierzakiem.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia, w sklepie Aquaelzoo przy galerii Skende, w godzinach 12:00-15:00

 
Lekcje w schronisku w marcu 2018r.
wtorek, 10 kwietnia 2018 09:35

Miło nam poinformować, że w marcu br. gościliśmy na schroniskowych lekcjach 134-u uczniów  podlubelskich szkół i placówek edukacyjnych.

Poniżej przedstawiamy placówki, które nas w minionym miesiącu odwiedziły:

Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie

Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Przybysławicach

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 63

Dziś jest u nas...


239 psów
148 kotów
51 zwierząt egzotycznych