Podziękowania dla firmy eLeader
poniedziałek, 04 lutego 2013 11:08

Jeden z psów w schronisku jest chory na cukrzycę. Bardzo ważne w leczeniu tej choroby jest utrzymanie właściwej diety. Dzięki firmie eLeader mamy odpowiednią karmę. Pracownicy tej firmy zakupili cały worek karmy dla psów chorych na tę chorobę. Bardzo dziękujemy!

 
Głosuj na schronisko
środa, 23 stycznia 2013 11:10

Prosimy o wsparcie w głosowaniu na nasze schronisko w akcji organizowanej przez Tesco "Pomoż zwierzętom przetrwac zimę". Przypominamy, że 10% wartości każdej sprzedanej karmy Tesco zostanie przekazana 10 schroniskom, które zdobedą najwięcej głosów. Dzięki Wam jednym z tych schronisk może być nasze. Głos można oddać na stronie: http://www.tesco.pl/zwierzaki/

 
Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę
piątek, 18 stycznia 2013 13:14

18-20 i 25-27 stycznia na terenie hipermarketu Tesco przeprowadzana jest akcja zbiórki na rzecz zwierząt ze schroniska. Do punktu zbiórki w pasażu Tesco mozna przynieść karmę w tym ryż lub makaron, koce czy niepotrzebne już ręczniki. Wszystkie zebrane produkty trafią do schroniska dla zwierzat.

Dodatkowo w dniach od 17.01 do 30.01.2013 roku można wziąc udział w głosowaniu internetowym i zdecydować króre schronisko otrzyma wsparcie firmy Tesco. Zachęcamy do głosowania i liczymy na wasze głosy! Głosujemy na stronie www.tesco.pl

więcej informacji na stronie Tesco:

Ruszyła piąta edycja akcji - Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę


2013-01-18

Ruszyła piąta edycja akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Cel programu, realizowanego przez Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt Animals jest niezmienny – wsparcie schronisk dla zwierząt w najtrudniejszym dla nich okresie.

Od 17 do 30 stycznia, co dziesiąta złotówka wydana na karmy Marki Własnej Tesco zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych w internetowym głosowaniu.

Głosy na schroniska można oddawać na oficjalnym profilu „Eksperci Tesco” na Facebook’u - www.facebook.com/Eksperci.Tesco. W głosowaniu bierze udział 168 schronisk, rekomendowanych przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.

Dodatkowo, przez dwa kolejne weekendy (18-20 i 25-27 stycznia) w wybranych sklepach, wolontariusze będą zbierać karmę, koce, miski i inne dary, które trafią do schronisk z najbliższej okolicy danego sklepu Tesco.

Akcję wspierają gwiazdy – dziennikarka Beata Sadowska oraz wokaliści Robert Gawliński i Łukasz Zagrobelny, a patronami medialnymi są: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals oraz portale Psy.pl, Koty.pl, Polki.pl, Afterparty.pl oraz Eksmagazyn.

Więcej informacji na www.tesco.pl/zwierzaki

  
Zatrudnimy pracownika z prawem jazdy
piątek, 11 stycznia 2013 10:46

Zatrudnimy pracownika z prawem jazdy na stanowisku pracownik obsługi schroniska.

CV prosimy zostawiać w biurze schroniska

 
Kalendarz w schronisku
piątek, 04 stycznia 2013 09:49

Kto z Państwa nie zdołał kupić kalendarza Kuriera Lubelskiego na 2013 rok "Z miłości do zwierząt" ze zdjęciami zwierząt ze schroniska będzie miał okazję zrobić to w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej 5. Przypominamy, że część pięniędzy uzyskanych ze sprzedaży przeznaczona jest na potrzeby bezdomnych zwierząt. Gorąco zachęcamy do zakupu.

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 49 z 67

Dziś jest u nas...


232 psy
78 koty
41 zwierzęta egzotyczne