Koncert SOB 6.12.2014 - relacja
środa, 10 grudnia 2014 06:54

Dnia 6 grudnia nasze wolontariuszki wraz z psami zostały zaproszone na koncert Społecznego Ogniska Baletowego w Lublinie, który odbył się w Domu Kultury na LSM. Wolontariuszki opowiedziały o działalności schroniska, pracy wolontariusza, możliwości pomocy schronisku oraz przedstawiły historię psów, które im towarzyszyły. A towarzyszami wolontariuszek była Idrafka, mały kanapowy psiak, który wręcz garnał się do dzieci, cąły czas chciał być przytulany i głaskany, oraz niewidomy Wapmir, który starał się udowodnić, że niewidomy pies potrafi sobie poradzić.
Podczas koncertu były zbierane dary dla naszego schroniska. Udało się zebrać bardzo dużo kocy, kołder niezbędnych dla naszych podopiecznych za zimowe dni, karmę suchą i mokrą oraz mnóstwo zabawek.
Bardzo dziękujemy organizatorom za wspaniałą akcję na rzecz naszych podopiecznych.


 
Dziękujemy za wspólne kolędowanie
poniedziałek, 08 grudnia 2014 13:50

Mikołajki już za nami. Gorąco dziękujemy wszystkim, których w ostatni piątek mieliśmy przyjemność gościć w schronisku. Dziękujemy za liczne prezenty dla naszych podopiecznych i za bardzo miłą, świąteczną już atmosferę.

Serdeczne podziękowania składamy firmom, które ufundowały nagrody dla dzieci biorących udział w schroniskowych konkursach:

Fera.pl

Babaryba

Tezana

Vegazone

Biżon

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

 
Mikołajki w schronisku 5 grudnia
środa, 19 listopada 2014 17:19

Zapraszamy do relacji Radia Lublin fot. Mirosław Trembecki (kliknij na logo)

Serdecznie zapraszamy na schroniskowe mikołajki 5 grudnia 2014 o godz. 11:00. Będziemy mieli ogromną przyjemność gościć Dariusza Tokarzewskiego z zespołu VOX.

W programie:

- wspólne ubieranie choinki

- kolędowanie

- przedstawienie pod tytułem: :" Niech psie głosy trafią pod niebiosy" przygotowane przez Koło Przyjaciół Schroniska przy Szkole Podstawowej nr 28.

Prowadzenie: Ryszarda Todys

Gorąco zapraszamy!

 
Koncert SOB na rzecz naszego schroniska 6 grudnia
środa, 19 listopada 2014 07:40

Zapraszamy na Koncert Społecznego Ogniska Baletowego w Lublinie

który odbędzie się w domu kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 6 grudnia o godz.12:00.

Dziękujemy organizatorom za wspaniały pomysł i zachęcamy wszystkich do udziału w koncercie.

 
Budżet obywatelski - projekt polepszenia warunków w schronisku pierwszy
czwartek, 30 października 2014 16:40

Drodzy przyjaciele!

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Wam za tak licznie oddane głosy na nasz projekt D-23. Mocno trzymaliśmy kciuki i skrycie liczyliśmy, że może uda nam się znaleźć w grupie zwycięskich projektów.  Ogromnym i przemiłym zaskoczeniem była informacja, że to właśnie nasz projekt otrzymał największą ilość głosów.
Ta wygrana daje nam olbrzymie możliwości by warunki w naszym schronisku były jeszcze lepsze, a nasi podopieczni mieli opiekę na najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań by nie zawieść Państwa zaufania. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie i docenienie naszej dotychczasowej pracy.
Dziękujemy, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny.
Dodatkowo chcieliśmy nadmienić, że wśród zwycięzców również znalazły się dwa psie projekty M-39 (Sprzątam po moim psie- kampania w mediach) oraz M-144 (Kosze na psie odchody i dzielnicowe wybiegi dla psów).  Pokazaliście, że jesteśmy społeczeństwem, w którego życiu ważną i szczególną rolę zajmują zwierzęta.  Mamy nadzieje, że zostanie to dostrzeżone i Lublin stanie się wzorem prozwierzęcego miasta.
Jest to nasz wspólny sukces.
Dyrektor Bożena Kiedrowska, Pracownicy oraz Wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
Czytaj więcej:
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 57

Dziś jest u nas...


253 psy
106 kotów
34 zwierząt egzotycznych