Konkurs "DOBRA ADOPCJA"
wtorek, 06 września 2011 10:05

 

Zapraszamy do udziału w akcji-konkursie DOBRA ADOPCJA organizowanym przez redakcję miesięcznika Cztery Łapy i firmę Aquael właściciela sieci sklepów Aquael ZOO.
Jeśli jesteś posiadaczem psa lub kota, który trafił do Ciebie ze schroniska dla zwierząt, z przytuliska, bądź znalazłeś Go zaniedbanego w lesie – możesz stać się bohaterem, jednej ze stron naszego kalendarza na 2012r. – DOBRA ADOPCJA.

 

Kalendarz DOBRA ADOPCJA będzie gościł na swoich kartach znanych i lubianych właścicieli adoptowanych zwierzaków oraz 6-ciu czytelników miesięcznika Cztery Łapy.
Wystarczy przesłać krótką historię adopcji Twojego czworonożnego przyjaciela i Wasze wspólne zdjęcie – takie, na którym widoczny jest zwierzak i jego właściciel. Wszystkie nadesłane zdjęcia umieścimy na jednej ze stron kalendarza DOBRA ADOPCJA.

 

Spośród nadesłanych prac wybierzemy 6-ciu właścicieli i ich pupili, którzy na koszt organizatora zostaną zaproszeni na sesję zdjęciową do Warszawy. Efekty sesji będziemy mogli podziwiać w listopadzie, kiedy projekt kalendarza DOBRA ADOPCJA zostanie ukończony a kalendarz trafi do sklepów w całej Polsce.

Zgłoszenia konkursowe zawierające: krótką historię adopcji i zdjęcie, prosimy przesyłać do 30 września 2011 poprzez formularz na stronie www.cztery-lapy.pl.

Instrukcja dotycząca zamieszczania zdjęć dostępna jest na stronie :
www.cztery-lapy.pl/galeria/instrukcja

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.cztery-lapy.pl

 

 

 

Dziś jest u nas...


135 psów
122 kotów
84 zwierząt egzotycznych