Budżet obywatelski - projekt polepszenia warunków w schronisku pierwszy
czwartek, 30 października 2014 16:40

Drodzy przyjaciele!

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Wam za tak licznie oddane głosy na nasz projekt D-23. Mocno trzymaliśmy kciuki i skrycie liczyliśmy, że może uda nam się znaleźć w grupie zwycięskich projektów.  Ogromnym i przemiłym zaskoczeniem była informacja, że to właśnie nasz projekt otrzymał największą ilość głosów.
Ta wygrana daje nam olbrzymie możliwości by warunki w naszym schronisku były jeszcze lepsze, a nasi podopieczni mieli opiekę na najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań by nie zawieść Państwa zaufania. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie i docenienie naszej dotychczasowej pracy.
Dziękujemy, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny.
Dodatkowo chcieliśmy nadmienić, że wśród zwycięzców również znalazły się dwa psie projekty M-39 (Sprzątam po moim psie- kampania w mediach) oraz M-144 (Kosze na psie odchody i dzielnicowe wybiegi dla psów).  Pokazaliście, że jesteśmy społeczeństwem, w którego życiu ważną i szczególną rolę zajmują zwierzęta.  Mamy nadzieje, że zostanie to dostrzeżone i Lublin stanie się wzorem prozwierzęcego miasta.
Jest to nasz wspólny sukces.
Dyrektor Bożena Kiedrowska, Pracownicy oraz Wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
Czytaj więcej:
 

Dziś jest u nas...


241 psy
128 koty
50 zwierząt egzotycznych